Bülent Uygun ‘dan anlamlı davranış

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Uygun ‘dan anlamlı davranış. Türkiye’de Kocaelispor ve Fenerbahçe forması giyen ve 22 gol ile gol kralı unvanı bulunan Bülent Uygun kendi yazdığı kitap futbolda trend antrenman drilleri ve futbolda güncel bakış isimli kıtabının gelirini şehit ve gazı çocukları için bağışladı. Çaykur Rizespor un Erzurum kampında bulunan Uygun kitabiyla ilgili […]

 Bülent Uygun ‘dan anlamlı davranış

16.07.2021 - 8:42

Güncelleme : 16.07.2021 - 8:42

Çaykur Rizespor teknik direktörü Bülent Uygun ‘dan anlamlı davranış.

20210305 202922 Bülent Uygun 'dan anlamlı davranış Bülent Uygun

Türkiye’de Kocaelispor ve Fenerbahçe forması giyen ve 22 gol ile gol kralı unvanı bulunan Bülent Uygun kendi yazdığı kitap futbolda trend antrenman drilleri ve futbolda güncel bakış isimli kıtabının gelirini şehit ve gazı çocukları için bağışladı.

Çaykur Rizespor un Erzurum kampında bulunan Uygun kitabiyla ilgili bu güne kadar yazılmamiş futbol antreman taktıkleri çalişmaları hakkında bir el kitabi şeklinde düşünülmüş ve uzman profesör görüşleri alınmış bir kitab olduğunu anlatirken kitabin gelirlerini şehit ve gazı çocukları için bağışlaması konusunda şunları söyledi: “Önemli ve değerli olan, kitabın gelirlerinin hepsinin ülkemizde vatanı, milleti için şehit ve gazi olan kahraman askerlerimizin çocuklarına bağışlanmasıydı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Kitabı alarak da kahramanlarımızın çocuklarının eğitimlerine destek olanlara da ayrıca şükranlarımı sunuyorum.”

Kaynak Fanatik gazetesi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın