Cimilli İbo’nun menajeri aci haberi verdi savaşı kaybettik

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCimilli İbo (İbrahim Özer ) kurtarılamadı. Bu sabah Cimillli İbo nun menajerlik şirketi sahibi MDM Müzik sahibi Aydın Keyf sosyal medya hesabından verdiği bilgiye göre Cimillli Ibo vefat etti. Aydın Keyf savaşı kaybettik Cimillli İbo kurtarılamadı diye acı haberi verdi. Karadeniz müziğinin Rize ‘nin sevilen sanatçısı söylediği türküler anlattığı fıkralar ile güldüren eğlendiren sanatçısı […]

 Cimilli İbo’nun menajeri aci haberi verdi savaşı kaybettik

29.07.2021 - 18:21

Güncelleme : 16.08.2021 - 5:46

Cimilli İbo (İbrahim Özer ) kurtarılamadı.

Bu sabah Cimillli İbo nun menajerlik şirketi sahibi MDM Müzik sahibi Aydın Keyf sosyal medya hesabından verdiği bilgiye göre Cimillli Ibo vefat etti. Aydın Keyf savaşı kaybettik Cimillli İbo kurtarılamadı diye acı haberi verdi.

FB IMG 1627179339043 Cimilli İbo'nun menajeri aci haberi verdi savaşı kaybettik Cimilli İbo

Karadeniz müziğinin Rize ‘nin sevilen sanatçısı söylediği türküler anlattığı fıkralar ile güldüren eğlendiren sanatçısı cimilli İbo daha önce yakalandığı coronayı atlattı yanlız böbrek yetmezliği bulunan ve böbrekleri iflas eden sanatçıya böbrek naklı yapıldı yapılan nakıl uyuşmayınca vucut zayıf düştü ve yoğun bakıma kaldırıldı. Yoğun bakımda kan ihtiyacı olan sanatçıya kan arandı ancak bügün kurtarılamayarak vefat etti.

Arkasında yüzlerce türkü birakan anlattığı fıkralar dillerde dolaşan sanatçının ölümü sevenlerini üzdü.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın