Cimilli İbo’nun menajeri hastaneyi suçladı Cimilli’yi öldürdüler

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCimilli İbo’nun menajeri Hasan Keyf ten hastaneye suçlama Cimilli ‘yi öldürdüler. Cimilli İbo İbrahim Özer in menajerliğini yıllardır yapan onunla beraber yaşamış Hasan Keyf Cimilli İbo’nun en son vefat ettiği hastaneyi suçlayarak göz göre göre İbo yu ölüme yolladıklarını savundu. Menajer Hasan Keyf Cimilli İbo’nun daha önce Kocaeli de corona virüs yüzünden organları ciğerleri […]

 Cimilli İbo’nun menajeri hastaneyi suçladı Cimilli’yi öldürdüler

24.08.2021 - 8:59

Güncelleme : 24.08.2021 - 8:59

Cimilli İbo’nun menajeri Hasan Keyf ten hastaneye suçlama Cimilli ‘yi öldürdüler.

IMG 20210816 120324 508 Cimilli İbo'nun menajeri hastaneyi suçladı Cimilli'yi öldürdüler Cimilli İbo

Cimilli İbo İbrahim Özer in menajerliğini yıllardır yapan onunla beraber yaşamış Hasan Keyf Cimilli İbo’nun en son vefat ettiği hastaneyi suçlayarak göz göre göre İbo yu ölüme yolladıklarını savundu.

Menajer Hasan Keyf Cimilli İbo’nun daha önce Kocaeli de corona virüs yüzünden organları ciğerleri ve böbrekleri zarar gördüğünü Cimilli nin şeker hastalığı sorunu olduğunu ve 68 kilodan 45 kiloya düştüğünü kilo kaybi olan bir insana ameliyat yapıldığı ve böbrek naklı yapıldığını bunu kaldıramayacak bir insan ameliyata alınırmı diye şikayet etti.

Menajeri Hasan Keyf ayrıca Cimilli İbo’nun ameliyattan çıktıktan sonra enfeksiyon kaptığını nasil böyle vucudu zayif bir kişiye dikkat edilmez dedi.

Sanat camiasına da kırgınlığı olduğu Karadenize mal olmuş Rizeli sevilen bir sanatçının cenazesine katılmamalarına hastalik süresince kimsenin arayıp sormaması üzüntü duyuyorum dedi.

Hasan Keyf hastaneyi sağlık bakanlığına ve adli mercilere şikayet ettiğini de ekledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın