Elisa losemiyle uğraşırken coronaya yenildi

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarLosemi ile mücadele eden Elisa Yenigün corona virüse yenildi. Karadeniz teknik üniversitesinde losemi tedavisi gören Elisa Yenigün ailece coronaya yakalanınce vücudu losemi yüzünden zayıf olduğu için hastalığı atlatamayarak vefat etti . Elisa nin annesi Neriman Yenigün çocuğu için şunları söyleyerek acısını dile getirdi :Kızım yoğun kemoterapi aldığı için hücre hiçbir şey yoktu onda. Ben […]

 Elisa losemiyle uğraşırken coronaya yenildi

26.08.2021 - 13:54

Güncelleme : 26.08.2021 - 13:55

Losemi ile mücadele eden Elisa Yenigün corona virüse yenildi.

elisa yenigun dha 1641604 2 Elisa losemiyle uğraşırken coronaya yenildi Corona
DHA

Karadeniz teknik üniversitesinde losemi tedavisi gören Elisa Yenigün ailece coronaya yakalanınce vücudu losemi yüzünden zayıf olduğu için hastalığı atlatamayarak vefat etti .

Elisa nin annesi Neriman Yenigün çocuğu için şunları söyleyerek acısını dile getirdi :Kızım yoğun kemoterapi aldığı için hücre hiçbir şey yoktu onda. Ben de COVID-19 oldum ama hiçbir şey anlamadım. Ama kızımın savaşacak hücresi yoktu. COVID-19, 3 güne sardı onu. Biz ilk hastanede yoğun bakımda gözetim altında olsaydık, bu acıyı yaşamayacaktık. Yavrum çok çekti. Herkes önlemini alsın. ‘Nefes alamıyorum anne’ dedi hiçbir şey yapamadım. Kızım belki de lösemiyi yenecekti ama COVID-19’u yenemedi” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın