Sergen Yalçın : benim için doktorlar futbol oynayamaz demişti

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTRT spor da Erbatur Ergenekon ve Rıdvan Dilmen’ nin sunduğu yüzde yüz futbol programına konuk olan Sergen Yalçın dobra açıklamaları ile yine gündem oldu. Sergen Yalçın yabancı kuralını eleştirerek sahada 3 türk futbolcu oynamaklamı futbol gelişecek bu fikri kim ortaya attı merak ediyorum dedi. Sergen Yalçın senin alt yapın okulların çocukların gelişimi nasil bunlar […]

 Sergen Yalçın : benim için doktorlar futbol oynayamaz  demişti

30.08.2021 - 21:11

Güncelleme : 30.08.2021 - 21:11

TRT spor da Erbatur Ergenekon ve Rıdvan Dilmen’ nin sunduğu yüzde yüz futbol programına konuk olan Sergen Yalçın dobra açıklamaları ile yine gündem oldu.

20210830 234652 Sergen Yalçın : benim için doktorlar futbol oynayamaz demişti Beşiktaş jk

Sergen Yalçın yabancı kuralını eleştirerek sahada 3 türk futbolcu oynamaklamı futbol gelişecek bu fikri kim ortaya attı merak ediyorum dedi.

Sergen Yalçın senin alt yapın okulların çocukların gelişimi nasil bunlar önemli şeyler derken Yalçın Nsakala futbol oynayacakmı sorusuna bügün idmana çıktı dedi. Yalçın Ridvan Dilmen in kalbinde sorun varmı sorusuna bilmiyorum tibbi sorunlar nedir bilmem derken kendisi ile ilgili futbol oynarken banada doktor futbol oynayamaz demişti sonra başka doktorlar baktı yok öyle bir şey herkesin kalbinin çalişması bir değil diyerek tekrar incelendim futbol federasyonu da tekrar inceleme istedi rapor istedi tekrar bakıldı sorun yok denildi diyerek geçmiş ile ilgili konuştu.

Sergen Yalçın geçen yıl şampyonlar ligi ön eleme turunda Paok a elenmeyi sevindik diyerek çünkü lig ve avrupa kaldıracak kadromuz yoktu dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın