sgk başkanvekili cumhurbaşkanlığı özel kalem müdürlüğüne atandı

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSgk genel müdür yardımcısı ve başkan vekili İsmail Yılmaz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı özel kalem müdürlüğüne atandı. Sgk da 27 yıl memuriyetini tamamlayan İsmail Yılmaz da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla görev değişikliğini duyurdu. 27 yıldır memuriyetten genel müdürlüğe, görev aldığım Kurumumda, Kurum Başkan Yardımcılığı ve Kurum Başkan Vekilliği görevim bakanlık özel […]

 sgk başkanvekili cumhurbaşkanlığı özel kalem müdürlüğüne atandı

01.09.2021 - 16:16

Güncelleme : 01.09.2021 - 16:16

Sgk genel müdür yardımcısı ve başkan vekili İsmail Yılmaz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı özel kalem müdürlüğüne atandı.

ismail sgk başkanvekili cumhurbaşkanlığı özel kalem müdürlüğüne atandı Cumhurbaşkanlığı

Sgk da 27 yıl memuriyetini tamamlayan İsmail Yılmaz da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla görev değişikliğini duyurdu.

27 yıldır memuriyetten genel müdürlüğe, görev aldığım Kurumumda, Kurum Başkan Yardımcılığı ve Kurum Başkan Vekilliği görevim bakanlık özel kaleme çekilmem nedeni ile sona ermiştir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a atadığı bu görevler için şükranlarımı sunuyorum.

İsmail Yılmaz kimdir

1971 yılında Yozgat ilinin Çekerek ilçesinde doğan İsmail Yılmaz 1984 senesinde Yozgat Çekerek İmam Hatip Ortaokulu’ndan, 1990 senesinde Bursa Gemlik İmam Hatip Lisesi’nden ve 1995 senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. 1994 yılından 1999 yılına kadar T.C Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü Afyon ve İzmir Bölge Müdürlüğü’nde memur olarak görev yapan Yılmaz 1999 yılından 2008 yılına kadar ise çeşitli Daire Başkanlıklarında şef olarak görev yaptı. 2008 yılında Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü Sosyal Yardımlar Daire Başkanlığı Özürlü ve Yaşlılar Aylık Bağlama Şube Müdürlüğüne Şube Müdür Vekili olarak atanan Yılmaz; daha sonra 2010 yılında Eskişehir İl Müdür Yardımcılığına atanmıştır. Bu görevinden sonra 2011 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü Sigortalı Tescil ve Hizmet Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2013 Yılında SGK Yozgat İl Müdürlüğü Görevine atandı. 2014 yılının Ocak ayında Sigorta Pirimleri Genel Müdür Yardımcılığına atanan Yılmaz evli ve iki çocuk babasıdır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın