Çaykur Rizespor’un ödendi videosu rekora koşuyor

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor un ödendi videosu twitter da rekora koşuyor. Çaykur Rizespor ile Galatasaray arasindaki Oğulcan Çağlayan davasında yaşanan gerilim ile günlerce gündemde konuşulan olay Galatasaray külübü ödeme yapması sonucu Oğulcan Çağlayan davası tatlıya bağlanarak bönservisi çıkarıldı.. Çaykur Rizespor başkanı Tahir Kıran paramızı versinler isterse uzay mahkemesine gitsinler dediği davanın paranın ödenmesiyle Çaykur Rizespor külübü […]

 Çaykur Rizespor’un ödendi videosu rekora koşuyor

02.09.2021 - 12:49

Güncelleme : 02.09.2021 - 12:49

Çaykur Rizespor un ödendi videosu twitter da rekora koşuyor.

Çaykur Rizespor ile Galatasaray arasindaki Oğulcan Çağlayan davasında yaşanan gerilim ile günlerce gündemde konuşulan olay Galatasaray külübü ödeme yapması sonucu Oğulcan Çağlayan davası tatlıya bağlanarak bönservisi çıkarıldı..

Çaykur Rizespor başkanı Tahir Kıran paramızı versinler isterse uzay mahkemesine gitsinler dediği davanın paranın ödenmesiyle Çaykur Rizespor külübü resmi hesablarindan yaptığı video paylaşımı spor videoları kategorunda Türkiye’de 1.1 milyon ile en çok seyredinler arasında yer alması dikkat çekti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın