Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Rize’de açılışlara devam

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan baba ocağı Rize’de açılışlara devam etti. Rize de yapımı sona eren projeleri hizmete açmak için dün Rize ‘ye gelerek açılışları gerçekleştirdi. İkizdere bölgesinde Rize’yi Erzurum ve doğu anadolu bölgesine bağlayan İkizdere ovit tünelleri adı verilen tünellerin açılışına katılan cumhurbaşkanı Erdoğan Karadeniz ve Rize haktettiği hizmetleri yapmaya devam ediyoruz diye konuştu. […]

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Rize’de açılışlara devam

04.09.2021 - 13:02

Güncelleme : 04.09.2021 - 13:02

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan baba ocağı Rize’de açılışlara devam etti.

20210904 155509 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rize'de açılışlara devam Cumhurbaşkanı Erdoğan

Rize de yapımı sona eren projeleri hizmete açmak için dün Rize ‘ye gelerek açılışları gerçekleştirdi. İkizdere bölgesinde Rize’yi Erzurum ve doğu anadolu bölgesine bağlayan İkizdere ovit tünelleri adı verilen tünellerin açılışına katılan cumhurbaşkanı Erdoğan Karadeniz ve Rize haktettiği hizmetleri yapmaya devam ediyoruz diye konuştu.

FB IMG 1630757548233 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rize'de açılışlara devam Cumhurbaşkanı Erdoğan

Bügün cumartesi günü açılışlar için dün geceyi baba ocağı Güneysu ‘da geçiren Erdoğan burada vefat eden Güneysu ilim yayma cemiyeti başkanı ve merkez camii emekli imami Osman Yılmazı’n cenaze merasimine katıldı.

FB IMG 1630757565902 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rize'de açılışlara devam Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha sonra saat 13:30 da Salarha tünelinin ve yine RTE üniversitesi diş hekimliği fakültesi yeni binasinin açılışını yaptı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın