Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rize’de çay teklifine cevabi

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarYapılacak açılışlar için Rize’de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çayeli’ne çay içme teklifine verdiği Rize şivesiyle cevap güldürdü. Bir dizi açılış için Rize’de bulunan Erdoğan önce 3 eylül’de İkizdere ilçesinde yapımı tamamlanan tünellerinin açılışını yaptı 4 eylül de yine Rize merkezi Güneysu ilçesine bağlayan Salarha tünelinin açılışını yapmak için kürsüde bir konuşma yaptığı sırada […]

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rize’de çay teklifine cevabi

05.09.2021 - 12:36

Güncelleme : 06.09.2021 - 21:29

Yapılacak açılışlar için Rize’de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çayeli’ne çay içme teklifine verdiği Rize şivesiyle cevap güldürdü.

Bir dizi açılış için Rize’de bulunan Erdoğan önce 3 eylül’de İkizdere ilçesinde yapımı tamamlanan tünellerinin açılışını yaptı 4 eylül de yine Rize merkezi Güneysu ilçesine bağlayan Salarha tünelinin açılışını yapmak için kürsüde bir konuşma yaptığı sırada Çayeli reisi çaya bekliyor sloganına Rize şivesiyle cevap vererek işumuz var işumuz diyerek verdiği cevap vatandaşları güldürdü.

Rize’ de temaslarına devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan Salarha tünelinin açılısı sonrası merkeze geldi ve burada bir kahvehane oturan vatandaşarın teklifiyle oturarak vekillerle ve parti temsilcileriyle birlikte çay içtiler .

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın