Çayeli kaymakamından veda artik benide hemşehriniz görün

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCumhurbaşkanı kararnamesi ile görev yerleri değişen kaymakamlardan Çayeli kaymakamı Bayram Türker sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Çayeli’ne ve Çayelililere veda etti. Çayelinde 7.57ay görev yaptığı sürede güzel anılar ve dostlar edindiğini artik kendisinide Öayelinin bir hemşehrisi bilerek anmaları ve haklarını helal etmelerini istedi. Kıymetli Çayelililer,Yaklaşık 7,5 aydır memnuniyetle görev yaptığım Çayeli’nden, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi […]

 Çayeli kaymakamından veda artik benide hemşehriniz görün

06.09.2021 - 12:24

Güncelleme : 06.09.2021 - 12:24

Cumhurbaşkanı kararnamesi ile görev yerleri değişen kaymakamlardan Çayeli kaymakamı Bayram Türker sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Çayeli’ne ve Çayelililere veda etti.

Çayelinde 7.57ay görev yaptığı sürede güzel anılar ve dostlar edindiğini artik kendisinide Öayelinin bir hemşehrisi bilerek anmaları ve haklarını helal etmelerini istedi.

FB IMG 1630929321129 1 Çayeli kaymakamından veda artik benide hemşehriniz görün Çayeli

Kıymetli Çayelililer,
Yaklaşık 7,5 aydır memnuniyetle görev yaptığım Çayeli’nden, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Mülkiye Müfettişliğine atandığım için ayrılıyorum. Kısa olmasına rağmen Görev yaptığım süre zarfında adalet temelli bir anlayışla Çayelinin menfaati için elimden geldiğince çalışmaya gayret ettim. Kısa süreye rağmen Çayeli, meslek hayatımda şahsıma en ciddi katkıları sağlayan görev yerlerimden biri oldu.
Bu süreçte ahenkli bir çalışma ortamı sağladığımız tüm resmî kurumlarımıza, ilçe belediyemize, belde belediyelerimize, tüm siyasi parti teşkilatlarımıza, muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.
Varsa bizden yana hakkımız helal olsun. Sizler de hakkınızı helal edin.
Bundan böyle beni de bir hemşeriniz olarak kabul etmeniz en büyük sevincim olacaktır. Bulunduğum her yerde her bir Çayeliliye kapım sonuna kadar açıktır.
Sağlıcakla kalın.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın