Sabrın sonu selamet olacakmı ?

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSüper ligde 4. haftasında kendi sahasında Çaykur Rizespor yine mağlup elde var bir puan . Süper ligde sadece Karagümrük karşısında bir puan alan transferin son günleri yağtığı transferler ile forvet ve diğer bölgelerde takviye yapan ve milli takım arası iyi geçti diyen Bülent Uygun ‘un takımı Çaykur Rizespor Atakaş Hatayspor karşısında 2-0 mağlub oldu. […]

 Sabrın sonu selamet olacakmı ?

13.09.2021 - 6:10

Güncelleme : 13.09.2021 - 6:10

Süper ligde 4. haftasında kendi sahasında Çaykur Rizespor yine mağlup elde var bir puan .

20210912 222313 Sabrın sonu selamet olacakmı ? Atakaş Hatayspor

Süper ligde sadece Karagümrük karşısında bir puan alan transferin son günleri yağtığı transferler ile forvet ve diğer bölgelerde takviye yapan ve milli takım arası iyi geçti diyen Bülent Uygun ‘un takımı Çaykur Rizespor Atakaş Hatayspor karşısında 2-0 mağlub oldu. Maçta zaman zaman oyunda gözüken fakat orta sahayı geçip förvetlere pozisyon veremeyen bir Çaykur Rizespor 80. dakikaya kadar 0-0 tuttu 81. dakikada Atakaş Hatayspor Diof un kafasıyla öne geçti 89. dakikada Gokhan Akkan topu ileri verirken yaptığı pas rakibe gidince Atakaş Hatayspor bu hatayı af etmedi ve El Kabi durumu 2-0 yaptı ve maçta bu skorla sona erdi.

Maç sonrası konuşan Bülent Uygun yeni takım olmaya balladıkları ve yeni transferlerin uyum sorunu olduğu fakat ileride daha iyi olacaklarını sorumluluğun kendisinde olduğunu belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın