Artvin Kemalpaşa ‘da kaymakam öğretmen helâlleşti

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarArtvin Kemalpaşa ilçesinde yaşanan kaymakamın öğretmeni sınıftan kovması tatlıya bağlandı. Artvin Kemalpaşa ilçesinde Kemalpaşa çok programlı anadolu lisesi ziyaretinde kaymakam Mehmet Faruk Saygın’e elini uzatarak hoşgeldiniz diyen öğretmen Burak Kılıç’a çık dışarı hadsız diyerek kovan Kaymakam Saygın kamuoyunda büyük tepki çekmişti. Olaya gelen tepkiler üzerine Kaymakam Saygın öğretmen Burak Kılıç ile özür dileyerek helalleşmek […]

 Artvin Kemalpaşa ‘da kaymakam öğretmen helâlleşti

01.10.2021 - 11:41

Güncelleme : 01.10.2021 - 11:41

Artvin Kemalpaşa ilçesinde yaşanan kaymakamın öğretmeni sınıftan kovması tatlıya bağlandı.

20211001 140954 Artvin Kemalpaşa 'da kaymakam öğretmen helâlleşti Artvin

Artvin Kemalpaşa ilçesinde Kemalpaşa çok programlı anadolu lisesi ziyaretinde kaymakam Mehmet Faruk Saygın’e elini uzatarak hoşgeldiniz diyen öğretmen Burak Kılıç’a çık dışarı hadsız diyerek kovan Kaymakam Saygın kamuoyunda büyük tepki çekmişti.

Olaya gelen tepkiler üzerine Kaymakam Saygın öğretmen Burak Kılıç ile özür dileyerek helalleşmek için başvurdu. Başvuruyu olumlu karşılayan Kılıç Kaymakam Saygın ile buluştu. Saygın beyin çiçekle karşıladığı Kılıç ile helalleşip özür dilerken şunları söyledi:

KAYMAKAM ÖĞRETMENDEN ÖZÜR DİLEYEREK HELALLEŞTİ

29.09.2021 Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz okul ziyareti sırasında karşılıklı yanlış anlaşılma nedeniyle yaşanan hadise beni derinden üzmüştür. Pandemi koşulları gereği küçük bir heyetle gerçekleştirdiğimiz sınıf ziyaretleri sırasında iki öğretmenin görevli olduğu sınıfınızda sizin sonradan sınıfa gelmeniz, kim olduğunuzu o an bilmiyor olmam ve tokalaşmak maksadıyla elinizi uzatmanız sebebiyle salgın tedbirleri açısından sizi uyarma gereği duydum. Öte yandan, sizin özel eğitim öğrencimizin bakımı ile ilgilenmeniz sebebi ile sonradan sınıfa geldiğinizi anladım. Yaşanan yanlış anlaşılmadan kaynaklanan hadiseden üzüntü duyduğumu size özellikle belirtmek isterim.”diye konuştu.

Kaymakam Mehmet Faruk Saygın  “Pandemi koşulları sebebiyle ortaya çıkan bu yanlış anlaşılmadan dolayı sizden özür diliyor ve helallik istiyorum. Ayrıca davetimi kabul etme nezaketiniz için de teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın eğitimi ile ilgili süreçlerde her zaman ve her koşulda tüm öğretmenlerimizin destekçisiyiz.”derken öğretmen Burak Kılıç kaymakamızın yapıcı tavri için teşekkür ediyorum diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın