Rize Artvin havaalanı bitiyor ama Mesut Yılmaz ismi bekliyor

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKaradeniz bölgesinde denizin üstünde yapılan ikinci havaalanı olan Rize ve Artvin bölgesinde havacılık hizmeti verecek olan Rize Artvin havaalanı bitmek üzere. 100 milyon ton taş denize taşınarak yapılan havaalanına 29 ekim de ilk uçak inmesi bekleniyor. Rize Artvin havaalanı ismi ne olacak diye beklenirken eski başbakan ve Rize milletvekili geçen yıl vefat eden Rize […]

 Rize Artvin havaalanı bitiyor ama Mesut Yılmaz ismi bekliyor

02.10.2021 - 9:37

Güncelleme : 02.10.2021 - 9:37

Karadeniz bölgesinde denizin üstünde yapılan ikinci havaalanı olan Rize ve Artvin bölgesinde havacılık hizmeti verecek olan Rize Artvin havaalanı bitmek üzere.

20210204 174550 1 Rize Artvin havaalanı bitiyor ama Mesut Yılmaz ismi bekliyor AHMET Mesut Yılmaz

100 milyon ton taş denize taşınarak yapılan havaalanına 29 ekim de ilk uçak inmesi bekleniyor.

Rize Artvin havaalanı ismi ne olacak diye beklenirken eski başbakan ve Rize milletvekili geçen yıl vefat eden Rize sevdalisi Rize ‘ye Karadeniz e büyük hizmetleri olmuş Ahmet Mesut Yılmaz isminin havaalanı na verilmesi için büyük bir kamuoyu oluşmuş durumda.

FB IMG 1633167273176 Rize Artvin havaalanı bitiyor ama Mesut Yılmaz ismi bekliyor AHMET Mesut Yılmaz

Bu konuda sivil toplum örgütleri ve siyasilerinde büyük destek verdiği ve konuyu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ileterek havaalanı ismi Ahmet Mesut Yılmaz olup olmayacağı merak ediliyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın