Rizeli bürokrat personel genel müdürlüğüne atandı

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarRizeli bürokrat Fehmi Rasım Çelik personel genel müdürlüğüne atandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafindan dün gerçekleştirilen atamalar ile bir çok kuruma atama yapılırken personel genel müdürlüğüne Rize Güneysu ilçesinden olan Fehmi Rasım Çelik atandı. Fehmi Rasım Çelik kimdir ? İlgili Haber Fatih Erbakan Rize de partililere seslendi 01.07.1958 tarihinde Rize’ye bağlı Güneysu ilçesinde doğmuştur. […]

 Rizeli bürokrat personel genel müdürlüğüne atandı

06.10.2021 - 8:27

Güncelleme : 06.10.2021 - 8:27

Rizeli bürokrat Fehmi Rasım Çelik personel genel müdürlüğüne atandı

20211006 111335 Rizeli bürokrat personel genel müdürlüğüne atandı Atama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafindan dün gerçekleştirilen atamalar ile bir çok kuruma atama yapılırken personel genel müdürlüğüne Rize Güneysu ilçesinden olan Fehmi Rasım Çelik atandı.

Fehmi Rasım Çelik kimdir ?

01.07.1958 tarihinde Rize’ye bağlı Güneysu ilçesinde doğmuştur.

İlk ve orta öğrenimini Rize’de tamamlayan Fehmi Rasim Çelik, 1976 yılında İstanbul Pertevniyal Lisesinden mezun olmuştur.

1976-1977 yıllarında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1. sınıfta öğrenim gördükten sonra lisans eğitimini 1977-1981 yılları arasında Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği ve Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümlerinde tamamlamıştır. Zonguldak Kurucaşile Demirci İlkokulunda mesleğe adım atan Fehmi Rasim Çelik; okul ve kurumlarda öğretmenlik ve yöneticilik yapmasının ardından Rize ili Ceza ve Tevkif Evleri İzleme Kurulu Başkanlığı, Rize İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Manisa İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Millî Eğitim Bakanlığı Müşavirliği görevlerini ifa etmiştir. 28 Nisan 2014 tarihinde başladığı Kocaeli İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevinden sonra MEB Personel Genel Müdürlüğüne atandı. Fehmi Rasim Çelik evli ve 4 çocuk babasıdır.

Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan’ın tensip ve takdirleri ile Personel Genel Müdürlüğüne atanmış bulunuyorum.

Beni bu göreve layık gören başta
Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer’e şükranlarımı arz ederim.
Allah mahcup etmesin

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın