Bahçeli ülkücü gençliğe seslendi atın iyisine doru yiğitin iyisine deli derler

İnstagram.com/medya_rize

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÜlkü ocaklarınin düzenlediği Türk gençliği büyük kurulayında konuşan Miliyetçi hareket partisi genel başkanı Devlet Bahçeli ülkücü gençliğe seslendi. Bahçeli yaptığı konuşmasında ülkücü harekete nasihatler ederken çeşitli atasözü ve sözlerle seslenirken ülkücü gençliğe atın iyisine doru yiğitin iyisine deli derler diyerek davalarında olan bağlılık ve için Hz Peygamberimizin söylediği bir elime güneşi bir elime ayı […]

 Bahçeli ülkücü gençliğe seslendi atın iyisine doru yiğitin iyisine deli derler

09.10.2021 - 10:34

Güncelleme : 09.10.2021 - 10:41

Ülkü ocaklarınin düzenlediği Türk gençliği büyük kurulayında konuşan Miliyetçi hareket partisi genel başkanı Devlet Bahçeli ülkücü gençliğe seslendi.

20211009 123910 Bahçeli ülkücü gençliğe seslendi atın iyisine doru yiğitin iyisine deli derler Devlet Bahçeli

Bahçeli yaptığı konuşmasında ülkücü harekete nasihatler ederken çeşitli atasözü ve sözlerle seslenirken ülkücü gençliğe atın iyisine doru yiğitin iyisine deli derler diyerek davalarında olan bağlılık ve için Hz Peygamberimizin söylediği bir elime güneşi bir elime ayı verselerde bu davadan vazgeçmem diyerek davanin kutsallığını işaret ederken ayrıca Boğaziçi üniversitesinde öğrenci protestolarına arabanın üstüne çıkan polise taş atan bunlar öğrenci olamaz bunlar diş güçlerin maşası teroristdir dedi.

Bahçeli ülkücü harekete terorist listesine koymak isteyen Abd ye seslenerek Corchile ait sözünde biz içimizdeki hainleri öldürür dığer ülkelerdekileri kahraman yaparız diyerek sizin dostunuz pkk pyd fetodur sizden korkan sizin gibi olsun dedi.

Bahçeli ülkücü harekete selenerek tüm gözler üzerinizde onun için dikkatli olmaya çağırdı.

Bahçeli ayrıca gençlere oy gözüyle bakmadıklarını ve yeni oy kullanacak tüm gençlerin oyunu beklediğini söylerken rahmetli Alparsan Türkeş ve diğer ülkcü şehitlere rahmet diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın