Chp 33 kişi ile Rize’ye çıkarma yaptı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCumhuriyet halk partisi 33 kişilik bir ekip ile Rize’ye çıkarma yaptı . Genel başkan yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve Yüksel Taşkın ile beraberindeki heyet ile Rize’ye gelerek bir toplantı gerçekleştirdi . Toplantida konuşan Gülizar Biçer Karaca Rizelileri selamlayarak başladığı konuşmasında Çaykur Rizespor a başarılar diledi . Ülkedeki ekonomik durumu eleştiren yükselen petrol fiyatları ve […]

 Chp 33 kişi ile Rize’ye çıkarma yaptı

20.10.2021 - 15:58

Güncelleme : 20.10.2021 - 15:58

Cumhuriyet halk partisi 33 kişilik bir ekip ile Rize’ye çıkarma yaptı .

Genel başkan yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve Yüksel Taşkın ile beraberindeki heyet ile Rize’ye gelerek bir toplantı gerçekleştirdi .

Toplantida konuşan Gülizar Biçer Karaca Rizelileri selamlayarak başladığı konuşmasında Çaykur Rizespor a başarılar diledi .

Ülkedeki ekonomik durumu eleştiren yükselen petrol fiyatları ve kömür fiyatlarını dile getiren Karaca çay konusuna değinerek çay kanununu kendilerinin çıkaracağını dile getirdi .

Gülizar Biçer Karaca ve Chp heyeti daha sonra esnaf ziyareti yaptı. Ardeşen ilçesine giderek belediyeyi ziyaret ederek görüşmelerine devam etti.

https://twitter.com/i/broadcasts/1lDGLLZvrvQGm?t=iUKrpFHR05DNbY6AbFpWQw&s=09

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın