Çaykur Rizespor için tamam yada devam maçı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSüper ligde 10. haftaya girerken sadece 1 puan alan ve bir hoca değiştiren yeni hoca Hamza Hamzaoğlu ile de henüz gülemeyen Çaykur Rizespor bügün Kasımpaşa maçına çıkıyor. Saat 13.30 da Rize yeni şehir stadyumunda oynanacak maçın hakemi Hüseyin Göçek oynatacak. Çaykur Rizespor geçen hafta kaybettiği Giresunspor maçı sonrası takıma moral vermek için Rize valisi […]

 Çaykur Rizespor için tamam yada devam maçı

23.10.2021 - 7:23

Güncelleme : 23.10.2021 - 7:23

Süper ligde 10. haftaya girerken sadece 1 puan alan ve bir hoca değiştiren yeni hoca Hamza Hamzaoğlu ile de henüz gülemeyen Çaykur Rizespor bügün Kasımpaşa maçına çıkıyor.

20211020 135014 Çaykur Rizespor için tamam yada devam maçı Çaykur Rizespor

Saat 13.30 da Rize yeni şehir stadyumunda oynanacak maçın hakemi Hüseyin Göçek oynatacak.

Çaykur Rizespor geçen hafta kaybettiği Giresunspor maçı sonrası takıma moral vermek için Rize valisi Kemal Çeber külübü ziyaret ederek Hamza hoca ile görüştü ve çıkış maçı olmasını isterken başkan Tahir Kıran dün akşam yemekte futbolcular ile moral yemeği yedi.

Hamza Hamzaoğlu geçen hafta konuşmasında taraftara seslenerek kötü olduğumuz zaman taraftar daha çok desteklemeli diyerek taraftara seslendi ve bu maç için bütün taraftarlar maça bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın