Kazandıkkkk

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSüper ligde Çaykur Rizespor için devam yada tamam maçı gözüyle bakılan Kasımpaşa maçı 90 +11 de gelen kaptan Selim Ay attığı gol ile kazandı. Üç puan alarak çıkış maçı olması için hazirlanan maçtan önce Rize valisi Kemal Çeber ziyaret edip moral verdiği ve akşam da Tahir Kıran ‘nin moral yemeği takıma verdiği ve sonunda […]

 Kazandıkkkk

23.10.2021 - 13:07

Güncelleme : 23.10.2021 - 13:07

Süper ligde Çaykur Rizespor için devam yada tamam maçı gözüyle bakılan Kasımpaşa maçı 90 +11 de gelen kaptan Selim Ay attığı gol ile kazandı.

425394 Kazandıkkkk Çaykur Rizespor

Üç puan alarak çıkış maçı olması için hazirlanan maçtan önce Rize valisi Kemal Çeber ziyaret edip moral verdiği ve akşam da Tahir Kıran ‘nin moral yemeği takıma verdiği ve sonunda galibiyet aldığı bir maç oldu.

Maçin 11 dakikasında Cemali ile bulduğu gol sonrası 1-0 öne geçen ve 60 dakikaya kadar kaleci Gökhan Akkan in duvar orduğu maçta ceza sahası içinde rakibe Umar’in müdahelesi var kararı sonrasi Hüseyin Göçek penaltı verirken Umut Meraş penaltidan attı.

Maçın sonuna 8 dakika eklenen maçta karşılıklı ataklar varken 90 + 8 de Remy ceza sahası içinde mutlak golu dişarı vurdu. 2 dakika sonra yine Remy gelen ortaya vurdu kaleciden seken topu kaptam Selim Ay gelerek sert vuruşla topu ağlara gönderdi ve maç da bu skorla biterken Çaykur Rizespor aldığı ilk galibiyet ile 4 puana yükseldi.

Maçta başkan Tahir Kıran ve yönetime büyük tepki vardı trübinler istifa istifa diye susmadı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın