Trabzonspor Çaykur Rizespor maçı öncesi başkanlardan dostluk mesajlari

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar29 Ekim Cuma günü saat 20:00 da Medical park Trabzonspor stadyumunda karşılaşacak Trabzonspor Çaykur Rizespor maçı öncesi başkanlardan dostluk mesajlari verildi. Tff süper lig de 24 puan ile zirvede yer alan Trabzonspor un lig sonuncusu olarak aldığı geçen hafta Kasımpaşa maçı ile ilk üç puanı alan ve 4 puana çıkarak çıkış yakalamak isteyen Çaykur […]

 Trabzonspor Çaykur Rizespor maçı öncesi başkanlardan dostluk mesajlari

26.10.2021 - 16:39

Güncelleme : 26.10.2021 - 16:42

29 Ekim Cuma günü saat 20:00 da Medical park Trabzonspor stadyumunda karşılaşacak Trabzonspor Çaykur Rizespor maçı öncesi başkanlardan dostluk mesajlari verildi.

20211026 191046 Trabzonspor Çaykur Rizespor maçı öncesi başkanlardan dostluk mesajlari Çaykur Rizespor
fotoğraf ajansspor

Tff süper lig de 24 puan ile zirvede yer alan Trabzonspor un lig sonuncusu olarak aldığı geçen hafta Kasımpaşa maçı ile ilk üç puanı alan ve 4 puana çıkarak çıkış yakalamak isteyen Çaykur Rizespor karşılaşıyor. Trabzonspor uzun yıllar sonra şampiyon olmak isterken Çaykur Rizespor ise çıkışa geçmek istiyor.

Geçen yıl iki takımın arasında küme düşürme meselesi olarak yaşanan gerginliği bitirmek için her iki külüb başkanından dostluk mesajlari verildi.

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu sportif rekabet olacak ama bu rekabet iç içe geçmiş kardeş şehir insanlarının ilişkisine zarar veremez bu düşünülemez bile diye konuştu

Çaykur Rizespor külübü başkanı Tahir Kıran Rize ile Trabzon etle tırnak gibidir. Hepimiz aileyiz dedi.

Çaykur Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu Trabzonspor iyi bir grafiği var ama futbol her şeye açık bir oyun. Trabzon deplasmanından iyi bir sonuçla ayrılmaya çalışacağız diye konuştu.

425394 Trabzonspor Çaykur Rizespor maçı öncesi başkanlardan dostluk mesajlari Çaykur Rizespor

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın