Abdullah Avci Trabzon ile Rize arasında ben 72 km yi yakınlaştırmak istiyorum

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSüper ligde aldığı 24 puan ile lider durumda bulunan Trabzonspor un teknik direktörü Abdullah Avci Çaykur Rizespor maçı öncesi iki şehir arasındaki kırgınlıklarla ilgili konuştu. Trabzon spor yazarları derneğine konuşan Abdullah Avci eski günleri konuşarak Çaykur Rizespor da oynadığı günleri ve bügünü konuştu. Abdullah Avci İstanbul dan ilk ayrılık sonrası Rizespor a gittiğini ve […]

 Abdullah Avci Trabzon ile Rize arasında  ben 72 km yi yakınlaştırmak istiyorum

27.10.2021 - 11:11

Güncelleme : 27.10.2021 - 11:11

Süper ligde aldığı 24 puan ile lider durumda bulunan Trabzonspor un teknik direktörü Abdullah Avci Çaykur Rizespor maçı öncesi iki şehir arasındaki kırgınlıklarla ilgili konuştu.

20211027 134915 Abdullah Avci Trabzon ile Rize arasında ben 72 km yi yakınlaştırmak istiyorum Çaykur Rizespor

Trabzon spor yazarları derneğine konuşan Abdullah Avci eski günleri konuşarak Çaykur Rizespor da oynadığı günleri ve bügünü konuştu.

Abdullah Avci İstanbul dan ilk ayrılık sonrası Rizespor a gittiğini ve çok güzel günleri ve dostluklar kurduğunu söylerken o zamanlar tesis yoktu lokman da bir arada toplanır ortaklaşa para toplar bir şeyler alıp yerdik derken ilk deplasman maçına otobüsle giderken Of ta kaza yaptıklarını ve ters dönen otobüsten sağ çıktıklarını anlattı.

Avci Trabzonspor a gelirken gitme diyenler olduğunu belirtti ve kendisinin bu iki şehir arasındaki 72 km yi yakınlaştırmak istiyorum diyerek bunun iki şehir içinde şans olduğunu söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın