Boldrin Konya maçı için iddiali konuştu

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor un başarılı futbolcusu Fernando Boldrin Konya deplasmanı öncesi iddiali konuştu asla bir puan için gitmiyoruz. Fenando Boldrin lige iyi bir başlangıç yapmadıklarını ve çok maç kaybettiklerini bunun için galibetlere ihtiyaçları olduğunu belirtti ve o maçları o dönemi unutmak istiyoruz son maçlarda güzel oyun ortaya koyduklarını özellikle Alanya maçında çok iyi olduklarını söyledi […]

 Boldrin Konya maçı için iddiali konuştu

18.11.2021 - 12:52

Güncelleme : 18.11.2021 - 12:52

Çaykur Rizespor un başarılı futbolcusu Fernando Boldrin Konya deplasmanı öncesi iddiali konuştu asla bir puan için gitmiyoruz.

20211118 152529 Boldrin Konya maçı için iddiali konuştu Çaykur Rizespor

Fenando Boldrin lige iyi bir başlangıç yapmadıklarını ve çok maç kaybettiklerini bunun için galibetlere ihtiyaçları olduğunu belirtti ve o maçları o dönemi unutmak istiyoruz son maçlarda güzel oyun ortaya koyduklarını özellikle Alanya maçında çok iyi olduklarını söyledi ve bundan sonra daha iyi maçlar çıkarmak istediklerini söyledi.

Boldrin sezon başı bir çok ismin takımdan ayrıldı ve yerlerine yeni isimler geldiğini giden oyunculardan Samudıo ve Talibi gibi başarılı ve bu ligi tanıyan isimler ayrıldığını belirtti ve yerlerine gelen oyuncular uyum dönemi geçtiğini söyledi. Boldrin artik bu dönemi atlattıklarını ve uyum sorununu atlattıklarını ve bundan sonra galibiyetler alarak yukarı doğru çıkmak istediklerini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın