Hamza hoca takım olma yolunda ilerliyoruz

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu İttifak Holding Konyaspor maçı öncesi basına konuştu. Hamza hoca takım olma yolunda ilerlediklerini belirterek takım olduğumuz daha da kendini hissettirmeye başladı diyerek bu haftaki maç ile konuşmasında Konyaspor için iyi bir takım olduklarını ve ligde bulundukları yeri hak ettiklerini belirterek tebrik etti. Hamza hoca kendilerinin de takım yolma […]

 Hamza hoca takım olma yolunda ilerliyoruz

18.11.2021 - 20:34

Güncelleme : 18.11.2021 - 20:34

Çaykur Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu İttifak Holding Konyaspor maçı öncesi basına konuştu.

425394 Hamza hoca takım olma yolunda ilerliyoruz

Hamza hoca takım olma yolunda ilerlediklerini belirterek takım olduğumuz daha da kendini hissettirmeye başladı diyerek bu haftaki maç ile konuşmasında Konyaspor için iyi bir takım olduklarını ve ligde bulundukları yeri hak ettiklerini belirterek tebrik etti. Hamza hoca kendilerinin de takım yolma yolunda ilerlediklerini belirterek her takımın üstün tarafları olduğu gibi zaafları da olduğunu ve bu zaafları çalıştıklarını ve bu maçtan iyi bir skor ile dönmeyi amaçladıklarını söyledi.

Hamza hoca lig arasında milli futbolcular dışında çalışma fırsatı bulduklarını ve Erzurumspor ile bir hazırlık maçı yaptıklarını ve bu maçta skor ikinci plana olduğunu maç eksiği olan futbolcuların durumunu görme fırsatı bulduğunu belirtti.

Başkan Tahir Kıran ile bir görüşme yaptığını belirten Hamza Hamzaoğlu takımın durumu ve devre arasına kadar olan 7 maç hakkında konuşarak devre arasında yapılabilecekler ile de konuştuklarını söylerken sakatlar ile Remy takımla çalıştığını Gökhan üç dört hafta daha olmayacağını ve Alper de bugün takımla çalıştığı ancak hazır olmadığını iletti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın