Kaptan Selim golu ben atmak istiyorum

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor ‘un başarılı stoperi ve kaptanı Selim Ay eski takımı İttifak holding Konyaspor maçi öncesi Çaykur Rizespor külübü youtube hesabina kendisi ile ilgili konuştu. Selim Ay inatçı bir kişiliği olduğunu ve hayallerinden hiç vaz geçmediğini Kepezspor dan Konyaspor a geldidikten sonra oynmadığı dönemlerde hiç vazgeçmediğini ve takımda kaldığını söyledi. Ay Konyaspor’da oynarken hiç […]

 Kaptan Selim golu ben atmak istiyorum

20.11.2021 - 12:27

Güncelleme : 20.11.2021 - 12:27

Çaykur Rizespor ‘un başarılı stoperi ve kaptanı Selim Ay eski takımı İttifak holding Konyaspor maçi öncesi Çaykur Rizespor külübü youtube hesabina kendisi ile ilgili konuştu.

20211105 220816 Kaptan Selim golu ben atmak istiyorum Çaykur Rizespor

Selim Ay inatçı bir kişiliği olduğunu ve hayallerinden hiç vaz geçmediğini Kepezspor dan Konyaspor a geldidikten sonra oynmadığı dönemlerde hiç vazgeçmediğini ve takımda kaldığını söyledi.

Ay Konyaspor’da oynarken hiç oynamadığım bölge stoper de adam olmayınca bana oynarmisin dediler bende hiç oynamadığım bölge yapamam dedim ama oynadım ve oynadığım maçtada çok iyi bir oyun ortaya koyarken ilk maçımda milli takıma seçim için izlemeye gelmişlerdi diyerek girdiği yolun başlangıcı böyle oldu dedi.

Selim Konyaspor’dan ayrılmasını ise başka bir takıma gitmek istediği söylediğinde sen gidemezsin dediler inanmadılar ama transfer teklifleri geldi ve kabul ettiğinde uçağa kadar kimseye ağlamamak için sarılmadım ama uçağa bindim ve bir fotoğraf paylaştıktan sonra hıçkıra hıçkıra ağladim diye anlattı.

Selim Ay Konyaspor karşısında kazanmak için mücadele etmek ve hatta gol atmak istiyorum diyerek iddiali konuştu.

Selim son haftalarda iyi oynadiklarını ve bazi maçları şanssız kaybettik ama Kasımpaşa ve Alanyaspor maçlarında hem iyi oynadiklarını hemde kazanarak üç puan alan olmaları çok önemli olduğunu söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın