Cengiz Kurdoğlu gözaltına alındığı konuda açıklama yaptı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarArhavili sevilen ses sanatçısı piyanist şantor Cengiz Kurdoğlu ile işadamı olduğu bildirilen Mustafa Can arasında bir masada tartişma esnasinda Orhan Gencebay ‘a hakaret eden Can’a sinirlenerek elinde servis biçağı ile saldırdığı iddiasıyla gözaltına alındı. Cengiz Kurdoğlu bu olaydan sonra duyduğu üzüntüyü ve yanlış anlaşılma için bir açıklama ile cevap verdi. “Öncelikle böyle bir haberle […]

 Cengiz Kurdoğlu gözaltına alındığı konuda açıklama yaptı

24.11.2021 - 22:58

Güncelleme : 24.11.2021 - 22:58

Arhavili sevilen ses sanatçısı piyanist şantor Cengiz Kurdoğlu ile işadamı olduğu bildirilen Mustafa Can arasında bir masada tartişma esnasinda Orhan Gencebay ‘a hakaret eden Can’a sinirlenerek elinde servis biçağı ile saldırdığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Cengiz Kurdoğlu bu olaydan sonra duyduğu üzüntüyü ve yanlış anlaşılma için bir açıklama ile cevap verdi.

“Öncelikle böyle bir haberle sizlerin karşısına çıkmak istemezdim. Bir konuya açıklık getirmem gerekiyor. Ben de herkes gibi kendine ait değer yargıları olan bir insanım. Eş aile, dost gibi konularda ise oldukça hassasım. Sevdiklerime karşı söylenen haksız bir söylemi asla kabul edemem.

* Böyle tartışmanın ‘Bıçaklı Saldırı’ olarak lanse edilmesinden dolayı oldukça üzgünüm. Bu konuyla alakalı hukuki süreci avukatım başlatıp takip edecek. Bu bilgi kirliliğinin ortadan kalkması adına da olaya ait görüntülerin orijinal ve montajsız halini sizlerle paylaşıyorum. Olay artık kamuoyunun takdirindedir.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın