Futbolda link atarmisin devrine son

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarFutbol maçlarını internet üzerinden bedava seyretmek için futbolseverlerin başvurduğu korsan yayınlar ile maç seyretmek için link atarmisin bedava lig tv izle gibi başvurulan yayınlara artik izin verilmeyecek. Futbol federasyonu ile Beinsport arasında korsan yayınları önlemek için beinsport ve külüblerin zararını önlemek için yeni bir anlaşma yapıldı. Buna göre korsan yayınları önlemek için yetki futbol […]

 Futbolda link atarmisin devrine son

25.11.2021 - 21:07

Güncelleme : 25.11.2021 - 21:08

Futbol maçlarını internet üzerinden bedava seyretmek için futbolseverlerin başvurduğu korsan yayınlar ile maç seyretmek için link atarmisin bedava lig tv izle gibi başvurulan yayınlara artik izin verilmeyecek.

Futbol federasyonu ile Beinsport arasında korsan yayınları önlemek için beinsport ve külüblerin zararını önlemek için yeni bir anlaşma yapıldı. Buna göre korsan yayınları önlemek için yetki futbol federasyonuna devredildi. Futbol federasyonu yapılan anlaşma ile korsan yayın yapan siteyi tesbit ederek aninda yayını durdurma kararı alabilecek. Korsan yayın yapan site şikayet edilerek kapatılma ve yayin yapan yetkili site veya yayın sahibine para cezası verilebilecek.

Beinsport bu sezon başı korsan yayınlar yüzünden 1.5 milyar Tl ye yakın zarar ettiğini belirtmişti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın