Hamza hoca her maçımız final

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSüper ligde son sırada bulunan ve bu durumdan kurtularak yukarılara çıkmak isteyen Çaykur Rizespor kendi evinde karşılaşacağı Hes Kablo Kayserispor maçı öncesi basina konuştu. Geçen hafta oynadikları Konyaspor karşısında iyi oynadiklarını ve iyi mücadele ettiklerini fakat yakaladığımız gol pozisyonlarini gerek şansizlik gerek becerisizlik yüzünden gole çeviremedikleini ve kaybettiklerini söyledi. Hamza Hamzaoğlu bu hafta çok […]

 Hamza hoca her maçımız  final

25.11.2021 - 12:58

Güncelleme : 25.11.2021 - 12:58

Süper ligde son sırada bulunan ve bu durumdan kurtularak yukarılara çıkmak isteyen Çaykur Rizespor kendi evinde karşılaşacağı Hes Kablo Kayserispor maçı öncesi basina konuştu.

20211125 143153 Hamza hoca her maçımız final Çaykur Rizespor

Geçen hafta oynadikları Konyaspor karşısında iyi oynadiklarını ve iyi mücadele ettiklerini fakat yakaladığımız gol pozisyonlarini gerek şansizlik gerek becerisizlik yüzünden gole çeviremedikleini ve kaybettiklerini söyledi.

Hamza Hamzaoğlu bu hafta çok önemli final liteğini taşıyan bir maç oynayacaklarını Kayserispor iyi bir takım olduğunu takım olma özellikleri bulunmaktadır derken kendilerinin kendi sahalarinda oynadikları maçları mutlaka kazanmak gerektiğini ve deplasmanlarda aldıkları puanlar ektrasi olacağını söyledi.

20211125 143213 Hamza hoca her maçımız final Çaykur Rizespor

Takımda eksik ve sakat olarak Gökhan da takımla çalıştığı fakat bu hafta takımda yer bulamayacağını söylerken Hamza Hamzaoğlu her zaman söylüyorum sabir biraz daha sabir her maçimiz final ama hiç bir maç son değil hafta hafta böyle gideceklerini ve sezonu böyle tamamlayacaklarını söyledi

Bu haftaki maçin hakemi ise Yaşar kemal Uğurlu ve yardımcılar Yaşar Çimen ve Cevdet Kömürcüoğlu dördüncü hakem Direnç Tonusluoğlu olarak açıklandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın