Gemisini taşıyan kaptan

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKaptan Selim Ay adeta gemisini sırtladı taşiyor. Çaykur Rizespor kendi sahasında Yukatel Kayserispor karşısında altin değerinde 3 puanı Kaptan Selim Ay ile ulaştı. Maçın ilk yarisinda karşılıklı ataklar ile geçen maçta ikinci yarıda 48.dakikada soldan gelen ortaya iyi yükselen ve kafayi vuran Selim Ay topu ağlara gönderdi. Bu dakikadan sonra topu tutarak kontra arayan […]

 Gemisini taşıyan kaptan

27.11.2021 - 15:34

Güncelleme : 27.11.2021 - 15:34

Kaptan Selim Ay adeta gemisini sırtladı taşiyor.

20211127 181215 Gemisini taşıyan kaptan Çaykur Rizespor

Çaykur Rizespor kendi sahasında Yukatel Kayserispor karşısında altin değerinde 3 puanı Kaptan Selim Ay ile ulaştı.

Maçın ilk yarisinda karşılıklı ataklar ile geçen maçta ikinci yarıda 48.dakikada soldan gelen ortaya iyi yükselen ve kafayi vuran Selim Ay topu ağlara gönderdi.

Bu dakikadan sonra topu tutarak kontra arayan Çaykur Rizespor kaptan Selim defanstada zamaninda çok önemli mudahaleler ile gol fırsatını Kayserispor a vermedi adeta rakibin karşısında kale gibi durarak üç puanı aldı. Maçta 68. dakikada Paulinho altı pastan mutlak bir golü dışarı vururken Boldrin in ceza sahası dışından vuruşu kaleyi sıyırdı. Son dakikalarda Holmen in vuruşu direkten sahaya dönerken yürekler ağızalara geldi.

Maçta 5 dakika uzatma veren Yaşar kemal Uğurlu Çaykur Rizespor topu tutarak rakbe pozisyon vermeden maçı tamamladı ve üç puan alarak 10 puana çıktı ve Kasimpaşa Göztepe ve Malatyaspor la aynı puana ulaştı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın