Bu nasil bir hirs nasil bir anlayış

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarPazar günü oynanan Trabzon Çarşıbaşı Salarhaspor bal ligi amatör takimlar futbol müsabakasinda yaşananlar gündemden düşmüyor bu nasil bir hirs nasil bir anlayış gerçekten anlamak mümkün değil. Futbol insanları ayrıştıran değil birleştiren kaynaştıran bir oyun olmaktan çıkıp teröre dönüşüyor. Oysa Mustafa Kemal Atatürk ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklisini severim diyor. Ne yazikki […]

 Bu nasil bir hirs nasil bir  anlayış

30.11.2021 - 15:28

Güncelleme : 30.11.2021 - 15:28

Pazar günü oynanan Trabzon Çarşıbaşı Salarhaspor bal ligi amatör takimlar futbol müsabakasinda yaşananlar gündemden düşmüyor bu nasil bir hirs nasil bir anlayış gerçekten anlamak mümkün değil.

FB IMG 1638284339499 Bu nasil bir hirs nasil bir anlayış Amatör futbol

Futbol insanları ayrıştıran değil birleştiren kaynaştıran bir oyun olmaktan çıkıp teröre dönüşüyor. Oysa Mustafa Kemal Atatürk ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklisini severim diyor.

Ne yazikki Trabzon Çarşıbaşı Salarhaspor arasında oynanan maçta Salarhaspor lu futbolcu ya atılan tokat hakemlere baski yetmemiş hincini alamayan kendini bilmezler Salarhaspor u taşıyan Rize belediyesi ne ait otobüsün tekerlerine biçak attılar.

FB IMG 1638284352692 Bu nasil bir hirs nasil bir anlayış Amatör futbol

Salarhaspor külübü yönetimi sayfasından yapılan saldırı ve olayları paylaşarak olayı kınayarak basına paylaşarak üzüntülerini belirtti .

FB IMG 1638284345425 Bu nasil bir hirs nasil bir anlayış Amatör futbol

ŞİDDETLE KINIYORUZ !

Trabzon Çarşıbaşı maçında saha içi olayları dışından maç sonu takım otobüsüne saldırı olmuş ön sol ve arka sol lastiklerimize bıçak atılmıştır. Yolda olası Bir kaza Allahtan yaşamadık her ne kadar Şehirler zarar görmesin diye bunları göstermemeye çalışsak da Bu olayı Türk Futbolu ve çocuklarımız İçin söylemeyi Anlatmayı kendimize görev addediyoruz.

Bünyamin ARSLAN
Salarhaspor Kulübü Başkanı

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın