Kaptan Selim artik deplasmanlarda puan alma vakti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor un üç haftadir attiği goller ile takimi sırtlayan kaptanı Selim Ay Fenerbahçe maçı öncesi iddiali konuştu. Külüp hesabina konuşan Ay lige iyi başlayamadiklarını çok puan kaybederek dibe indiklerini fakat Hamza hoca gelmesiyle bir çıkış yakaladıklarını kendi sahamizda son üç maçı kazandıklarını söyledi. Ligde ara transferde bazi bölgelerde yapılacak transferler ile daha iyi […]

 Kaptan Selim  artik deplasmanlarda puan alma vakti

30.11.2021 - 12:25

Güncelleme : 30.11.2021 - 12:25

Çaykur Rizespor un üç haftadir attiği goller ile takimi sırtlayan kaptanı Selim Ay Fenerbahçe maçı öncesi iddiali konuştu.

20211127 181215 Kaptan Selim artik deplasmanlarda puan alma vakti Çaykur Rizespor

Külüp hesabina konuşan Ay lige iyi başlayamadiklarını çok puan kaybederek dibe indiklerini fakat Hamza hoca gelmesiyle bir çıkış yakaladıklarını kendi sahamizda son üç maçı kazandıklarını söyledi.

Ligde ara transferde bazi bölgelerde yapılacak transferler ile daha iyi olacaklarını fakat kendi sahamizda aldığımız maçlardan sonra deplasmanda da puan yada puanlar almak çok önemli ve bu haftada Fenerbahçe maçı ayrı bir önemli olduğunu ve onlzrında zor günler geçirdiği ve bu maçtan puan almak istiyoruz diye konuştu.

Selim Ay kendisinin üç maçtır gol atmasını ise şu sözlerle dile getirdi: Bir defans futbolcusu olarak gol atmasi çok sevindirici olduğunu hoca bazi taktikler verdi ve bunları uygulayarak goller bulduğunu ve bu goller ile kazanmak ise ayrı bir mutluluk olduğunu söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın