Pereıra’nin kaderi Çaykur Rizesporun elinde

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarFenerbahçe nin Portekizli teknik direktörü Vıtor Pereıra ‘nin kaderi Çaykur Rizespor’un elinde . Süper ligde zor günler geçiren bir türlü istediği sonuçları alamayan ve lider Trabzonspor un 12 puan gerisinde kalan Fenerbahçe de Çaykur Rizespor maçı Pereıra için kader maçı olarak bakılıyor. Son haftalarda aldığı puanlar ve iyi mücadele ile rakiplerini yetişen ve moral […]

 Pereıra’nin kaderi Çaykur Rizesporun elinde

03.12.2021 - 21:26

Güncelleme : 03.12.2021 - 21:27

Fenerbahçe nin Portekizli teknik direktörü Vıtor Pereıra ‘nin kaderi Çaykur Rizespor’un elinde .

20211127 181215 Pereıra'nin kaderi Çaykur Rizesporun elinde Çaykur Rizespor

Süper ligde zor günler geçiren bir türlü istediği sonuçları alamayan ve lider Trabzonspor un 12 puan gerisinde kalan Fenerbahçe de Çaykur Rizespor maçı Pereıra için kader maçı olarak bakılıyor. Son haftalarda aldığı puanlar ve iyi mücadele ile rakiplerini yetişen ve moral olarak kendine gelen Çaykur Rizespor deplasmanda oynayacağı Fenerbahçe maçında puan veya üç puan alarak dönerse hoca ile yollar ayrılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Pazar günü saat 19.00 da başlayacak maç için Çaykur Rizespor İstanbul’da çalışmalar yaparak maça hazirlanirken Gökhan Gönül antremanlara katılıyor ancak hoca form durumuna göre oyuncuyu kullanabilir .

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın