Pereıra yı kurtardık biz ümitlerimizi yedik

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizwspor Pereıra ı kurtardı kendini ateşe attı. Süper ligde son haftalarda kendi sahasında aldığı puanlar ile 10 puana çıkan ve oynadığı oyun ile ümit veren Çaykur Rizespor gittiği İstanbul ‘dakı Fenerbahçe deplasmanına giderken puan veya puanlar alma ümidi ile gitti. Taraftarların ümitle baktığı maçta daha maçın başında 13. dakikada Pelkas in kafa vuruşunu […]

 Pereıra yı  kurtardık biz ümitlerimizi yedik

05.12.2021 - 18:34

Güncelleme : 05.12.2021 - 18:34

Çaykur Rizwspor Pereıra ı kurtardı kendini ateşe attı.

fener b Pereıra yı kurtardık biz ümitlerimizi yedik Çaykur Rizespor

Süper ligde son haftalarda kendi sahasında aldığı puanlar ile 10 puana çıkan ve oynadığı oyun ile ümit veren Çaykur Rizespor gittiği İstanbul ‘dakı Fenerbahçe deplasmanına giderken puan veya puanlar alma ümidi ile gitti.

Taraftarların ümitle baktığı maçta daha maçın başında 13. dakikada Pelkas in kafa vuruşunu bacak arası yiyerek 1-0 mağlub duruma düştü. Bu dakikadan sonra oyuna denge kuran Çaykur Rizespor ancak 67 .79.90 dakikalarda attığı üç golle kazanırken bu sene ilk kez Fenerbahçe 4 farkla kazandı.

fener Pereıra yı kurtardık biz ümitlerimizi yedik Çaykur Rizespor

Çaykur Rizespor bu yenilgi sonrası 10 puan ile en altta kalırken rakipleri Kayseri Giresunspor kazanması Çaykur Rizespor için ümitleri iyice tüketti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın