Çaykur Rizespor ligde kalmak için oynayacak

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSüper ligde karadeniz ekibi Çaykur Rizespor ligde kalmak için Göztepe karşısında. Süper ligde lige iyi başlayamayan Bülent Uygun ile yolları ayırarak Hamza Hamzaoğlu ile anlaşarak devam eden ve Hamza hoca ile bir çıkış yakalayan kendi sahasında aldığı üst üste üç maç ile 10 puan alan ve rakiplerine yanaşan Çaykur Rizespor yine kendi sahasında rakibi […]

 Çaykur Rizespor ligde kalmak için oynayacak

11.12.2021 - 4:37

Güncelleme : 11.12.2021 - 4:37

Süper ligde karadeniz ekibi Çaykur Rizespor ligde kalmak için Göztepe karşısında.

Süper ligde lige iyi başlayamayan Bülent Uygun ile yolları ayırarak Hamza Hamzaoğlu ile anlaşarak devam eden ve Hamza hoca ile bir çıkış yakalayan kendi sahasında aldığı üst üste üç maç ile 10 puan alan ve rakiplerine yanaşan Çaykur Rizespor yine kendi sahasında rakibi Göztepe sk ile saat 16 .00 da başlayacak maçta karşı karşıya geliyor.

Deplasmanlarda henüz puan alamayan fakat kendi evinde iyi oynararak üç galibiyet alan Çaykur Rizespor Göztepe ve ardından Yeni Malatyaspor ile kendi evinde oynayacağı maçlar ligde kalma ümitleri için çok önemli maçlar.

Çaykur Rizespor alacağı galbiyet ile uzun bir zaman sonra dört maç üst üste galibiyet almış olacaak ve Malatyaspor maçını da kazanırsa külüb tarihinde beş maç rekoruna ortak olacak olmasıda ayrı bir heyecan veriyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın