Rizelilere sözümüz var kupayı getireceğiz

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor kadın futbol takımı teknik direktörü İlknur Aktaş Rizelilere sözümüz var kupayı Rize’ye getirmek istiyoruz dedi. Başkan ahir Kiran in girişimleri sonucu kurulan Çaykur Rizespor kadın futbol takımı bu sene mücadele edeceği B grubunda deplasmanda vavacars Fatih Karagümrük ile karşılaşacak . karşılaşma öncesi konuşan teknik direktör Aktaş şunları söyledi. “Kadın takımı bu yıl […]

 Rizelilere sözümüz var kupayı getireceğiz

11.12.2021 - 20:16

Güncelleme : 11.12.2021 - 20:16

Çaykur Rizespor kadın futbol takımı teknik direktörü İlknur Aktaş Rizelilere sözümüz var kupayı Rize’ye getirmek istiyoruz dedi.

c Rizelilere sözümüz var kupayı getireceğiz Çaykur Rizespor

Başkan ahir Kiran in girişimleri sonucu kurulan Çaykur Rizespor kadın futbol takımı bu sene mücadele edeceği B grubunda deplasmanda vavacars Fatih Karagümrük ile karşılaşacak . karşılaşma öncesi konuşan teknik direktör Aktaş şunları söyledi.

“Kadın takımı bu yıl kuruldu. Sayın başkanımız Tahir Kıran’ın desteği ile kuruldu. Bunun için de mutluyuz. Kuralar çekildi, iyi bir guruptayız. Sonuçta Türkcell Süper Lig’de bulunan hiçbir takım kuvvetsiz değildir. Rakibin küçüğü büyüğü olmaz, rakip her zaman rakiptir. Yaklaşık 2 buçuk aydır çok iyi bir antrenman performansımız var. Gerek taktiksel, gere fiziksel ne yaptığımızı biliyoruz ve transferlerimizi de bu doğrultuda yaptık. Eksiklerimiz de vardı. Onları da tamamladık. En iyi şekilde lige hazırlandığımızı düşünüyorum. Çıkıp elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Rizelilere kupayı getirme sözümüz vardı. İnşallah sezon sonunda kupayı şehre getirecek takım biz olacağız” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın