Hamza hoca daha iyi olacağız

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKendi sahasında göreve gelikten sonra iyi bir çıkış yakalayan ve en yakın rakibi Öznur kablo yeni Malatyaspor u yenerek galb gelen ve kendi sahasında beşte beş yapan Çaykur Rizespor teknık direktörü Hamza Hamzaoğlu maç sonrası konuştu. Hamza hoca başarı futbolclara ait diyerek takımın daha iyi olacağını ve eksik futbolcuların yerine oynayan futbolcular Tarik Çetin […]

 Hamza hoca daha iyi olacağız

19.12.2021 - 15:09

Güncelleme : 19.12.2021 - 15:12

Kendi sahasında göreve gelikten sonra iyi bir çıkış yakalayan ve en yakın rakibi Öznur kablo yeni Malatyaspor u yenerek galb gelen ve kendi sahasında beşte beş yapan Çaykur Rizespor teknık direktörü Hamza Hamzaoğlu maç sonrası konuştu.

20211125 143153 Hamza hoca daha iyi olacağız Çaykur Rizespor

Hamza hoca başarı futbolclara ait diyerek takımın daha iyi olacağını ve eksik futbolcuların yerine oynayan futbolcular Tarik Çetin ve Emirhan in görevlerini yerine getirdiklerini söyledi.

Yine bir iç saha maçı, yine galibiyet. Bizim için sevindirici, en azından sahamızdaki güçlü oyunumuzu sürdürüyoruz. Kazandığımız için mutluyuz, oyuncularımı ortaya koydukları mücadele için tebrik ediyorum. Bugün yine bazı arkadaşlarımız aramızda değildi. Her zaman söylüyoruz, biz bir takımız herkesin her zaman hazır olması lazım. Bugün Tarık ve Emir Han sahada görevlerini en iyi şekilde yaptılar. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Önemli olan 3 puandı ve bunu da aldık. Tabii ki daha iyi olmamız gerekir, her geçen gün daha iyiye doğru gidiyoruz. Bu işin gerçek kahramanları futbolcular, asıl övgüye onlar layıklar. Taraftarlarımızın ısrarı ile sahada onları selamladım. Taraftarlarımıza da bize duydukları sevgi ve güvenden dolayı da teşekkür ediyorum”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın