Hamza hoca on kişi ile bir puan aldık

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKendi sahasında aldığı başarılı sonuçlar ile dörtte dört yapan Çaykur Rizespor deplasmanda Sivaspor ile dokuz kişi bir puan almanın sevincini yaşarken teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu şöyle konuştu. Bugün zor bir deplasmandan iyi bir puan aldık. Aslında buraya kazanmak için geldik ama buradan alacağımız bir beraberliğinde bizim için ne kadar önemli olduğunun farkındaydık. Maçta 10 […]

 Hamza hoca on kişi ile bir puan aldık

22.12.2021 - 20:19

Güncelleme : 22.12.2021 - 20:19

Kendi sahasında aldığı başarılı sonuçlar ile dörtte dört yapan Çaykur Rizespor deplasmanda Sivaspor ile dokuz kişi bir puan almanın sevincini yaşarken teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu şöyle konuştu.

Bugün zor bir deplasmandan iyi bir puan aldık. Aslında buraya kazanmak için geldik ama buradan alacağımız bir beraberliğinde bizim için ne kadar önemli olduğunun farkındaydık. Maçta 10 kişi kaldık. Kalmasaydık belki farklı bir oyun olabilirdi. İkinci yarıda daha farklı bir oyun çıkartabilirdik ama 10 kişi kalmış olmamıza rağmen maçın başından sonuna kadar takımım iyi mücadele etti. Mücadele etmeden puan alamazsınız, buruda başardık. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Sivaspor’a da başarılar diliyorum”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın