Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan belediyelere sokak köpekleri uyarısı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sokak köpekleri için belediyeleri uyardı. Sokaklarda başı boş gezen ve bazen insanlara ,çocuklara saldıran köpekler için Erdoğan belediyelere seslenerek bu hayvanlar uygun şekilde yerlere toplanması ve buralarda barınmaları sağlanmalı diyerek seslendi. Geçen hafta Gaziantep’ te bir pıtbul saldırısına uğrayan ve medyada oldukça konuşulan Asiye Ateş olayı sonrası tekrar gündeme gelen […]

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan belediyelere sokak köpekleri uyarısı

26.12.2021 - 17:06

Güncelleme : 26.12.2021 - 17:06

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sokak köpekleri için belediyeleri uyardı.

20211226 200418 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan belediyelere sokak köpekleri uyarısı Belediye

Sokaklarda başı boş gezen ve bazen insanlara ,çocuklara saldıran köpekler için Erdoğan belediyelere seslenerek bu hayvanlar uygun şekilde yerlere toplanması ve buralarda barınmaları sağlanmalı diyerek seslendi.

Geçen hafta Gaziantep’ te bir pıtbul saldırısına uğrayan ve medyada oldukça konuşulan Asiye Ateş olayı sonrası tekrar gündeme gelen başı boş sokak köpekleri hakkinda konuşarak sorunun çözümü için belediyeleri uyardı.

Sahipsiz hayvanların sokaklardan alınarak temiz ve güvenli ortamlara taşınmasını önemli bir hizmet olarak görüyorum.

Tüm belediyelerimize hem vatandaşlarımızın güvenliğini sağlayacak hem bu canları koruyacak adımları süratle atmaları çağrısında bulunuyorum.

Recep Tayyip Erdoğan

TC Cumhurbaşkanı

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın