Başkan Kıran kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor külübü başkanı Tahir Kıran ilk yarı değerlendirmesinde konuştu artik kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız Başkan Tahir Kıran sezona başlarken 20 futbolcu değştirdik ve dokuzuncu haftaya kadar bunun zorluğunu yaşadıklarını söylerken Galatasaray maçında iyi bir oyun oynadıklarını bu maçtan sonra takım olmaya başladıklarını ifade etti. Başkan Tahir Kıran sakatlık konusunda şansızlıklar yaşadıklarını Remy henüz […]

 Başkan  Kıran kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız

28.12.2021 - 12:01

Güncelleme : 28.12.2021 - 12:06

Çaykur Rizespor külübü başkanı Tahir Kıran ilk yarı değerlendirmesinde konuştu artik kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız

20211225 000619 Başkan Kıran kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız Çaykur Rizespor

Başkan Tahir Kıran sezona başlarken 20 futbolcu değştirdik ve dokuzuncu haftaya kadar bunun zorluğunu yaşadıklarını söylerken Galatasaray maçında iyi bir oyun oynadıklarını bu maçtan sonra takım olmaya başladıklarını ifade etti.

Başkan Tahir Kıran sakatlık konusunda şansızlıklar yaşadıklarını Remy henüz sene başı kampında sakatlandı ve sürekli sorun yaşadığını belirterek Bolasie için iki ay uğraştıklarını ve fakat takıma hiç bir katkısı olmadığını onunla konuşacağız kafasında oynamak varsa bizi ıkna ederse kalır yoksa kalamaz diye konuştu.

Takım olmanın önemli olduğu bunun içim takım olacaklarını ve gerekli transferler yapılacağını hatta iki futbolcu ile görüştüklerini ifade eden Çaykur Rizespor başkanı Kıran Boldrin ve Selim Ay takıma fayda için herşeyini verdiler diğerleri de böyle olmalı dedi.

Başkan Tahir Kıran ayrıca ilk yarıda ilk 10 da olacak bir takım sözünde olduklarını ve bunun için mücadele edecelerini koşmayan tamım olmaya katılmayanin gözünin yaşına bakkmayacaklarını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın