Hamza Hamzaoğlu bir kaç gün de transferler netleşir

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu basına konuştu . Hamza hoca geldiklerinde iyi bir tablo yoktu bunu biran önce düzeltmek için mücadele ettik ve bunu da başardık . Geldiğimiz durum 1 puanı olan bir takım 17 puan ile potanın bir altında ilk yarıyı tamamladıklarını ve takım olma yolunda önemli mesafe katettiklerini söyledi . Hamza […]

 Hamza Hamzaoğlu bir kaç gün de transferler netleşir

05.01.2022 - 14:37

Güncelleme : 05.01.2022 - 14:37

Çaykur Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu basına konuştu .

20211125 143153 Hamza Hamzaoğlu bir kaç gün de transferler netleşir Çaykur Rizespor

Hamza hoca geldiklerinde iyi bir tablo yoktu bunu biran önce düzeltmek için mücadele ettik ve bunu da başardık . Geldiğimiz durum 1 puanı olan bir takım 17 puan ile potanın bir altında ilk yarıyı tamamladıklarını ve takım olma yolunda önemli mesafe katettiklerini söyledi .

Hamza hoca transferler için arada başkanla görüştüklerini ve bir kaç gün de netleşenler olur.isimler üzerinde durmayacağını söylerken ayrıca transferin son güne kadar sürebilir diye konuştu .

Hamza Hamzaoğlu belki kendilerinden de ayrılanlar transfer teklifi gelebileceğini söylerken ayrıca bazı futbolcuları kiralik vereceklerini Yasın Pehlivan Manisaspor ile anlaştığını söyledi . Genç futbolcular Emre, Eren ,Anıl, Can Nathan i da tecrübe kazanmak için kiralık vereceklerini söyledi .

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın