Holmen performansımız yukarı doğru çıkıyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor uyn başarılı defans oyuncusu Sebastian Holmen performanslarının takım olarak yukarı doğru çıktığını söyledi. Holmen lige kendisinin de takımla birlikte kötü başladığını ancak daha sonra son iki ay başarılı sonuçlar alarak toparlandıklarını söylerken defansta Selim AY ile birlikte iyi bir uyum yakaladıklarını söylerken ikinci arı daha iyi olacaklarını söyledi. Holmen önlerinde zor bir […]

 Holmen performansımız yukarı doğru çıkıyor

06.01.2022 - 14:17

Güncelleme : 06.01.2022 - 18:08

Çaykur Rizespor uyn başarılı defans oyuncusu Sebastian Holmen performanslarının takım olarak yukarı doğru çıktığını söyledi.

437202 Holmen performansımız yukarı doğru çıkıyor Çaykur Rizespor

Holmen lige kendisinin de takımla birlikte kötü başladığını ancak daha sonra son iki ay başarılı sonuçlar alarak toparlandıklarını söylerken defansta Selim AY ile birlikte iyi bir uyum yakaladıklarını söylerken ikinci arı daha iyi olacaklarını söyledi.

Holmen önlerinde zor bir Beşiktaş maçı olduğunu ve bu maçı kazanmak istediklerini söyleyerek gol atma konusunda kendilerinin görevi golu önlemek olduğunu gol atmayı da olursa sevinirim dedi.

Holmen takıma ve Rize’ye de alıştığını ve ailesi ile birlikte uyum sorununu aştıklarını söylerken abisinin geçen ay futbolu bıraktığını önümüzdeki ay kendisini görmeye geleceğini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın