Başka Rizespor yok

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMhp Rize il başkanı İlhan Alkan Çaykur Rizespor taraftarlarına seslenerek takıma sahip çıkmayı çağırdı ve başka Rizespor yok dedi. Tff süper lig de zor günler geçiren ve yapılacak transferler ile çıkşa geçmek isteyen ancak transferler gecikince takıma küsen taraftara sesenen Rize il başkanı İlhan Alkan Çaykur Rizespor külübünün Rize için önemine işaret ederek çaydan […]

 Başka Rizespor yok

17.01.2022 - 13:40

Güncelleme : 17.01.2022 - 13:40

Mhp Rize il başkanı İlhan Alkan Çaykur Rizespor taraftarlarına seslenerek takıma sahip çıkmayı çağırdı ve başka Rizespor yok dedi.

20220117 160415 1 Başka Rizespor yok Çaykur Rizespor

Tff süper lig de zor günler geçiren ve yapılacak transferler ile çıkşa geçmek isteyen ancak transferler gecikince takıma küsen taraftara sesenen Rize il başkanı İlhan Alkan Çaykur Rizespor külübünün Rize için önemine işaret ederek çaydan sonra gelen en önemli markamızın olduğu külübümüze sahip çıkalım ve atkımzı alıp maçlara gitmeyi ve başkan Tahir Kıran a destek olmaya çağırdı ve şu açıklamayı yaptı.

Çaykur Rizespor’umuz çayımızdan sonra şehrimizin en büyük markası ve en büyük değeridir. Rizespor’umuz 1953’den günümüze dek hepimizin ortak sevdası olmuştur. Bugün geldiğimiz noktada takımımız kötü günler geçiriyor. Ama bu zor günlerden feraha erişeceğine dair inancımız tamdır.

Yeşil-mavi sevdamıza gönül vermiş bütün taraftarlarımıza çağrım; atkılarını kuşanıp takımımıza ve Kulübümüz için sadece elini değil gövdesini taşın altına koyan Başkanımız Tahir Kıran ile yönetimine destek vermesidir.

Hepimiz bilelim ki; başka Rizespor yok!

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın