eski bjk li yönetici rizeli avukata sılahlı saldırı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarEski Beşiktaş jk da Fikret Orman yönetiminde görev almış avukat Rizeli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahli saldırı sonucu vefat etti. Dün gece 00.30 da Bakirköy de bir restoranda balık yerken gelen kişilerin silahlı saldırı ile 7 el ateş edildiği bildirilirken olayda Mahmutyazıcıoğlu ‘nun şöförüde yaralandı. Olayda Şafak Mahmutyazıcıoğlu vefat ederken şöförü hastaneye sevk edildi ve […]

 eski bjk li yönetici rizeli avukata sılahlı saldırı

27.01.2022 - 5:03

Güncelleme : 27.01.2022 - 5:03

Eski Beşiktaş jk da Fikret Orman yönetiminde görev almış avukat Rizeli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahli saldırı sonucu vefat etti.

20220127 074337 eski bjk li yönetici rizeli avukata sılahlı saldırı Ece Erken

Dün gece 00.30 da Bakirköy de bir restoranda balık yerken gelen kişilerin silahlı saldırı ile 7 el ateş edildiği bildirilirken olayda Mahmutyazıcıoğlu ‘nun şöförüde yaralandı. Olayda Şafak Mahmutyazıcıoğlu vefat ederken şöförü hastaneye sevk edildi ve durumu iyi olduğu bildirildi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir ?

1980 Rize doğumlu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu İstanbul üniversitesi hukuk fakültesi mezunu olarak avukatlık yaptığı ve Alaattin Çakıcı ‘ninde avukatlığını yaptığı ve hukuk burosu bulunuyordu. Şafak Mahmutyazıcıoğlu sunucu Ece Erken ile evli ve 3 kız çocuğu sahibiydi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın