Hamza Hamzaoğlu Gedson ismini duyunca duraksadım

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu yeni transfer Gedson Fernandes ile ilgili konuştu. Çaykur Rizespor hocasi Hamzaoğlu Gedson Fernandes ismini duyduğumda duraksadım inanamadim olurmu diye derken takima faydası olacak bir isim olduğunu söyledi. Bügün sağlık kontrolleri ve imza töreni olduğunu yarın antremana çıkar diye konuşurken bu hafta değil ama önümüzdeki maçlarda takıma katkı sağlayacaktır […]

 Hamza Hamzaoğlu Gedson ismini duyunca duraksadım

03.02.2022 - 21:30

Güncelleme : 03.02.2022 - 21:30

Çaykur Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu yeni transfer Gedson Fernandes ile ilgili konuştu.

Çaykur Rizespor hocasi Hamzaoğlu Gedson Fernandes ismini duyduğumda duraksadım inanamadim olurmu diye derken takima faydası olacak bir isim olduğunu söyledi. Bügün sağlık kontrolleri ve imza töreni olduğunu yarın antremana çıkar diye konuşurken bu hafta değil ama önümüzdeki maçlarda takıma katkı sağlayacaktır dedi.

Hamza hoca defansa stoper takviye yapılacağını yabanci kontejanları dolduğunu Montero ile bunu boşaltacaklarını söyledi.

Lige verilen arada çalıştıklarını ve eksikleri görerek bunlar için çalıştıklarını takımda transferler geldikçe hem rekabet artacak formanın değeri anlaşılacak ve hemde futbolcular in yükü hafifleyecek dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın