Emine Erdoğan dan mesaj var

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCorona virüs testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan dan sağlığı hakkinda bir mesaj yayınladı. Emine Erdoğan mesajinda geçmiş olsun meaji gönderenlere teşekkür ederek durumlarının iyi olduğunu bildirdi. Covid-19 test sonucumuzun pozitif çıkmasının ardından Tayyip Beyle evde istirahatimizi sürdürüyor, çalışmalarımıza uzaktan devam ediyoruz. Çok şükür ki Rabbimin de yardımıyla durumumuz iyi seyrediyor.Varlığınızı bilmek […]

 Emine Erdoğan dan mesaj var

07.02.2022 - 19:20

Güncelleme : 07.02.2022 - 20:24

Corona virüs testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan dan sağlığı hakkinda bir mesaj yayınladı.

Emine Erdoğan mesajinda geçmiş olsun meaji gönderenlere teşekkür ederek durumlarının iyi olduğunu bildirdi.

Covid-19 test sonucumuzun pozitif çıkmasının ardından Tayyip Beyle evde istirahatimizi sürdürüyor, çalışmalarımıza uzaktan devam ediyoruz. Çok şükür ki Rabbimin de yardımıyla durumumuz iyi seyrediyor.
Varlığınızı bilmek bize güç veriyor.

Bu süreçte geçmiş olsun dileklerini ileten devlet başkanları ve kıymetli eşlerine, yabancı misyon şeflerine, siyasetçilerimize, sanatçılarımıza, basın mensuplarına, hem ülkemizde hem de dünyanın çeşitli yerlerinde dualarını esirgemeyen tüm dostlara can-ı gönülden teşekkür ederim.

@EmineErdoğan

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın