Hamza hoca bize gelen gitmek istemiyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSüper ligde kendi sahasında kaybettiği Adana demirspor maçı sonrası cuma günü oynanacak Altay deplasmanı için çalışan Çaykur Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu basına konuştu. Hamza hoca Adana demirspor güçlü bir takım olduğunu ve futbolda kaybetmekde olduğunu söyledi ve Alper Potuk a gösterilen tepki için doğru bulmadığını bunu taraftarın bir anlık sınırına bağliyorum dedi. Mağlubiyeti […]

 Hamza hoca bize gelen gitmek istemiyor

08.02.2022 - 15:01

Güncelleme : 08.02.2022 - 15:01

Süper ligde kendi sahasında kaybettiği Adana demirspor maçı sonrası cuma günü oynanacak Altay deplasmanı için çalışan Çaykur Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu basına konuştu.

20220208 173545 Hamza hoca bize gelen gitmek istemiyor Çaykur Rizespor
Hamza hoca Esenler Erokspor da kiralik futbolcuları Aziz Aksoy a yapılan saldırıyı kınayarak başladı.

Hamza hoca Adana demirspor güçlü bir takım olduğunu ve futbolda kaybetmekde olduğunu söyledi ve Alper Potuk a gösterilen tepki için doğru bulmadığını bunu taraftarın bir anlık sınırına bağliyorum dedi. Mağlubiyeti bir futbolcu ya bağlamak doğru değil diyerek kazanabilirdikte ama olmadı diye konuştu.

Hamza hoca oynayacakları Altay maçının önemli olduğunu uzun zamandır kazanamayan Altay geçen hafta Göztepe galibiyeti ile moral buldu biz bu maçı kazanmak istiyoruz bunun için çalışıyoruz diye konuşurken transfer için özeleştiri yaparak bize gelen gitmek istemiyor buda bizim iyi bir külüb olduğumuzu ödemeleri zamanında yapılan bir külüb olduğumuzu gösteriyor ama buda bir yerde elimizi kolumuzu bağliyor. diyerek transfer konusuna değindi.

İstanbul Başakşehir den ponck ise bügün takımla antremana çıktı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın