Çaykur Rizespor dan Hincal Uluç a tepki

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor külübünden sabah gazetesi yazarı Hincal Uluç ‘a bilgi tepkisi. Hincal Uluç sabah gazetesinde yazdığı yazısında başkan Tahir Kıran ‘in Fenerbahçe kongre üyesi olduğunu iddia ederek bunu eleştirdiği yaziya Çaykur Rizespor şu ifade ile belirtmek isteriz ki; Başkanımız Tahir Kıran’ın Fenerbahçe Kongre üyeliği 2007 yılında (15 yıl önce) Sarı-Lacivertli takımın eski Başkan Aziz […]

 Çaykur Rizespor dan Hincal Uluç a tepki

10.02.2022 - 18:14

Güncelleme : 10.02.2022 - 18:14

Çaykur Rizespor külübünden sabah gazetesi yazarı Hincal Uluç ‘a bilgi tepkisi.

20220210 204933 Çaykur Rizespor dan Hincal Uluç a tepki Beşiktaş jk

Hincal Uluç sabah gazetesinde yazdığı yazısında başkan Tahir Kıran ‘in Fenerbahçe kongre üyesi olduğunu iddia ederek bunu eleştirdiği yaziya Çaykur Rizespor şu ifade ile belirtmek isteriz ki; Başkanımız Tahir Kıran’ın Fenerbahçe Kongre üyeliği 2007 yılında (15 yıl önce) Sarı-Lacivertli takımın eski Başkan Aziz Yıldırım döneminde sonlandırılmıştır. Her daim araştırmacı gazeteciliğin önemini vurgulayan tecrübeli bir kalemin Sayın Kıran’ın üyelikten çıkartıldığı bilgisinden “bihaber” olması gazetecilik adına talihsizliktir denildi.

Çaykur Rizespor un Gedson Fernandes i kiralamasi ni intikam olarak iddia eden Uluç ‘a Gedson Fernandes i Beşiktaş satin alarak yabanci fazlasi olduğu için Çaykur Rizespor a kiraladiği ve iddia edildiği kadar yüksek rakamlar verilmediğini açıkladı .

20210831 120331 Çaykur Rizespor dan Hincal Uluç a tepki Beşiktaş jk

Başkan Tahir Kıran in Cüneyt Çakır i maçimiza verirseniz takımı maça çıkarmam sözünü eleştiren Hincal Uluç ‘a külübün kararları için böyle bir açıklama yaptığını söyleyerek gazeteciler cemiyetine seslenerek 83 yaşında bilgiden yoksun bir kişinin meslrkten uzaklaştırmanin doğru olacağını savundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın