Hamza Hamzaoğlu bize olunca penaltı veriliyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor deplasmanda karşılaştığı Altay ile 0-0 berabere kaldığı maç sonrası teknik direktör Hamza Hamzaoğlu maçta verilmeyen penaltı kararı sonrasi konuştu. Hamza hoca rakibin Fernandes e vurduğunu bu kararların Rize ye rakibe olunca veriliyor bize verilmiyor diyerek şu açıklamayı yaptı. Devre arasında ikinci yarıda daha kompakt olmamız gerektiğini konuştuk. Bunu iyi uyguladık. İkinci yarıda […]

 Hamza Hamzaoğlu bize olunca penaltı veriliyor

11.02.2022 - 20:16

Güncelleme : 11.02.2022 - 20:16

Çaykur Rizespor deplasmanda karşılaştığı Altay ile 0-0 berabere kaldığı maç sonrası teknik direktör Hamza Hamzaoğlu maçta verilmeyen penaltı kararı sonrasi konuştu.

Hamza hoca rakibin Fernandes e vurduğunu bu kararların Rize ye rakibe olunca veriliyor bize verilmiyor diyerek şu açıklamayı yaptı.

Devre arasında ikinci yarıda daha kompakt olmamız gerektiğini konuştuk. Bunu iyi uyguladık. İkinci yarıda hem Altay hem biz maçın başında olduğu gibi kazanmak için sahadaydık. Hızlı hücumlarla pozisyonlar bulduk. Direkten dönen toplar, ofsayt ve penaltı pozisyonları vardı. Kazanabilirdik ama 1 puan aldık. 2 puan kaybettik diye düşünüyorum. Altay iyi takım olsa da kazanmamız gerekiyordu. Sonuçta kaybetmemek de iyidir. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Yeni oyuncularımız maç içinde daha iyi olmaya ve daha iyi şeyler yapmaya başladılar. Onların biraz daha iyi olacaklarını düşünüyorum.

Gedson Fernandes’e yapılan hareket bana göre penaltı. İzleyerek geldim buraya. Rakipten önce hamlesini yaptı ve destek ayağını oraya koyması gerekiyor. Rakibin de dikkatli olması gerekiyor. Bu tarz penaltılar verildi bize daha önce.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın