Gedson Fernandes en iyisini yapmaya çalışıyorum

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor Beşiktaş tan kıraladığı yetenekli yıldız isim Gedson Fernandes basina konuştu. Fernandes geçen haftaki istatistikleri ile ilgili kendim için değil takım için en iyisini yapmaya çalışıyorum diye konuştu ve ligin sonu yaklaştı bundan sonra her maç çok önemli ve bizde maç maç bakmaya çalışıyoruz. Bundan sonra alacağımız puan puanlar çok önemli diye konuştu. […]

 Gedson Fernandes en iyisini yapmaya çalışıyorum

15.02.2022 - 13:34

Güncelleme : 15.02.2022 - 13:34

Çaykur Rizespor Beşiktaş tan kıraladığı yetenekli yıldız isim Gedson Fernandes basina konuştu.

20220215 163224 Gedson Fernandes en iyisini yapmaya çalışıyorum Çaykur Rizespor

Fernandes geçen haftaki istatistikleri ile ilgili kendim için değil takım için en iyisini yapmaya çalışıyorum diye konuştu ve ligin sonu yaklaştı bundan sonra her maç çok önemli ve bizde maç maç bakmaya çalışıyoruz. Bundan sonra alacağımız puan puanlar çok önemli diye konuştu.

Fernandes geçen haftaki maçta penaltı pozisyonu için çok fazla konuşmak istemiyorum her insan hata yapabilir bana göre penaltı hakeme göre değil diyerek bundan sonraki maçlara odaklanmak gerektiğini söylerken Rize ye alıştınmı sorusuna henüz tam alışmadım fakat yavaş yavaş alışacağını söyledi.

Cuma günü İstanbul Başakşehir ile 20.00 de karşılaşacak Çaykur Rizespor da kaleci Gökhan Akkan Boldrin Baiano takimla çalışırken Tarik Çetin ayrı olarak çalıştı Oumar Aminu ise sakatlığı geçmediği için antremanda yer almadı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın