olmuyorsa zorlama Hamza hoca

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarÇaykur Rizespor kendi evinde İstanbul Başakşehir e 2-0 kaybetti. Süper ligde 23 puan ile küme hattinda bulunan Çaykur Rizespor ligde ikincilik için yarışan Başakşehir karşısında oynadığı etkisiz oyun ve yanlış kadro yüzünden taraftarlar Hamza Hamzaoğlu na istifaya çağırdı. Maça iyi başlayamayan Çaykur Rizespor üst üste defans hataları sonrasi 34. dakikada Başakşehir in atağında araya […]

 olmuyorsa zorlama Hamza hoca

18.02.2022 - 20:22

Güncelleme : 18.02.2022 - 20:22

Çaykur Rizespor kendi evinde İstanbul Başakşehir e 2-0 kaybetti.

Süper ligde 23 puan ile küme hattinda bulunan Çaykur Rizespor ligde ikincilik için yarışan Başakşehir karşısında oynadığı etkisiz oyun ve yanlış kadro yüzünden taraftarlar Hamza Hamzaoğlu na istifaya çağırdı.

Maça iyi başlayamayan Çaykur Rizespor üst üste defans hataları sonrasi 34. dakikada Başakşehir in atağında araya atılan topa hareketlenen Treuzeget kaleci Tarik ile karşı karşıya vurdu. Hakem ofsayt bayrağı kaldırdığı pozisyon var uyarısı ile hakem kontrol etti ve orta çizgiyi gösterdi.

42. dakikada ise yine Başakşehir atağında Çaykur Rizespor da Eren Albayrak ters vuruşu sonrası Treuzeget ikinci kez vurdu ve 2-0 oldu.

Ikinci yarı Eren Albayrak i dişarı alan Hamza hoca Papis Cisse ve Bolasie yide koydu ama sonuç değişmedi.

Maç sonu konuşan Hamza hoca istifa çağrısına nasil geldiysek gideriz yönetim ile görüşüp karara varırız diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın