Mhk de devrim karar Cüneyt Çakır Firat Aydinus liste dışı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSon dönemde sürekli eleştirilen konuşulan hakem kararları sonrasi Meekez hakem kurulu aldığı karar ile devrim gibi bir karara imza attı. Merkez hakem kurulu aldığı karar sonrası bundan sonrakı maçlarda görev alacak hakemler listesini güncelleyerek açıklarken hakem camiasinin önde gelen taninan isimleri Cüneyt Çakır Firat Aydinus gibi flaş isimlerin listede olmadığı görüldü. Çaykur Rizespor külübü […]

 Mhk de devrim karar Cüneyt Çakır Firat Aydinus liste dışı

08.03.2022 - 13:07

Güncelleme : 08.03.2022 - 13:07

Son dönemde sürekli eleştirilen konuşulan hakem kararları sonrasi Meekez hakem kurulu aldığı karar ile devrim gibi bir karara imza attı.

Merkez hakem kurulu aldığı karar sonrası bundan sonrakı maçlarda görev alacak hakemler listesini güncelleyerek açıklarken hakem camiasinin önde gelen taninan isimleri Cüneyt Çakır Firat Aydinus gibi flaş isimlerin listede olmadığı görüldü.

Çaykur Rizespor külübü başkanı Tahir Kıran daha önce Cüneyt Çakır ‘i maçlarımıza verirlerse takımı sahadan çekerim diyerek tepki göstermiş ve geçen hafta da zaten bazı çalışmalar var diyerek bilgisini vermişti.

Yapılan açıklamaya göre Süper Lig’de düdük çalan; Cüneyt Çakır, Ali Palabıyık, Aldulkadir Bitigen, Fırat Aydınus, Bahattin Şimşek, Burak Şeker, Suat Arslanboğa, Hüseyin Göçek, Mert Güzenge, Tugay Kaan Numanoğlu, Alper Ulusoy, Halis Özkahya listeden çıkarılırken Özgür Yankaya sadece VAR hakemi olarak görev alacak.

Sezonun kalanında Süper Lig’de maç yönetecek hakemler kimler?

Yaşar Kemal Uğurlu
Halil Umut Meler
Atilla Karaoğlan
Arda Kardeşler
Erkan Özdamar
Ümit Öztürk
Mete Kalkavan
Ali Şansalan
Sarper Barış Saka
Zorbay Küçük
Yasin Kol
Volkan Bayarslan
Kadir Sağlam
Mustafa Kürşad Filiz
Çağdaş Altay

VAR HAKEMLERİ
Özgüç Türkalp
Özgür Yankaya
Emre Malok
Erkan Engin

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın