Sağlik müdürü Tepe’den tip bayrami mesaji

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarRize il sağlik müdürü Mustafa Tepe den tip bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı . Mustafa Tepe tip bayrami sağlik personeli ve hastalar tüm herkesin ortak bayramı olduğunu belirterek şu mesaji yayınladı . “İnsanlara daha sağlıklı bir yaşam sunmak için kendini bu onurlu mesleğe adayan, araştırmacı, yenilikçi, güçlü kişilikleri, özverili çalışmaları ile hastalarının yanında olup […]

 Sağlik müdürü Tepe’den tip bayrami mesaji

14.03.2022 - 16:00

Güncelleme : 14.03.2022 - 16:00

Rize il sağlik müdürü Mustafa Tepe den tip bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı . Mustafa Tepe tip bayrami sağlik personeli ve hastalar tüm herkesin ortak bayramı olduğunu belirterek şu mesaji yayınladı .

“İnsanlara daha sağlıklı bir yaşam sunmak için kendini bu onurlu mesleğe adayan, araştırmacı, yenilikçi, güçlü kişilikleri, özverili çalışmaları ile hastalarının yanında olup sorunlarıyla yakından ilgilenen, insanları yaşatmayı ve acısını azaltmayı amaç edinen, gece gündüz, kar, çamur, bayram, tatil demeden ve iş yoğunluğundan hiçbir zaman şikayetçi olmadan vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve kaliteli yaşaması için elinden gelen çabayı gösteren, sağlık hizmetlerinin her alanında görevini hep zamanında ve fedakarca yapan, sağlık hizmetlerini en üst seviyeye çıkarmaya çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlar, başarılarının devamını ve sağlıklı günler geçirmesini dilerim.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın